PROJE

Sanatı, Mimari ile buluşturduğumuz için duyduğumuz gururla, mutluluğu arayan ve güzel yaşamayı hedefleyen herkese ayrıcalıklı ve lüks bir teklifimiz var.

Size keyifli ve mutlu yaşayabileceğiniz bir hayat öneriyoruz.

Sadece doğru zamanda, doğru yerde olmanız ve doğru kararı vermeniz yeterli.

Konforlu ve kaliteli bir yaşamı size manzarasıyla doğayı bir perde gibi sunan Torus Hill Suites’e, doğru kararı vermek isteyen tüm ilgilileri davet ediyoruz.

Antalya/ Alanya/ Tepe mevkiinde, full Alanya ve deniz manzaralı, 10.000 m² arazi üzerine inşaa edilecek projemiz, yaklaşık 19.000 m² büyüklüğünde inşaat alanına sahiptir. 11 Blok, 44 Adet, 215 m² – 4+1 (hepsi tek tip) dairelerin, 22 Adedi Çatı dubleks, 22 Adedi Bahçe dubleks olarak inşaa edilmektedir.

Bahçe dubleksler minimum 58 m² ile maksimum 195 m² arasında değişen, kullanımı sadece kendisine ait, özel kullanım alanlı, şahsi bahçelere sahiptir. Projenin %85’inde kesintisiz Alanya şehir merkezi, kale ve deniz manzarası vardır.

Ayrıca projemizde; açık havuz, kapalı havuz, fitness, hamam, sauna, otopark, çocuk oyun alanı, havuz ve deniz manzaralı bir cafe de bulunmaktadır.

Daire içlerinde akıllı ev sistemi ile tüm odalarda yerden ısıtma sistemine ait altyapı mevcut olup, sitemiz dairelerinde Jeneratör, su deposu ve yıldırım düşmesine engel olacak paratonerler mevcuttur.